داستان همستر تلگرام چیست و اتمامش کجاست؟

برای کسانی که نات کوین تلگرام را به یاد دارند همستر کمبت تلگرام چیز غریبی نیست. آن هم اینطور شروع شد و برخی تعدادی سکه گرفتند اما نه آن چیز عجیب غریبی که زندگی آدم را زیروروکند.

این روزها همه در مترو و خانه و… یا همستر بازی می کنند یا اسمش را شنیده اند اما می دانند از نظر مالی چیزی مثل رشد بیت کوین نیست.

نهایت مثل نات کوین تلگرام باشد و اگر خیلی بازی کنید چیزی حدود 10 میلیون تومان به دست بیاورید که آنهم قطعی نیست.

اما بیشتر جوانان نه از روی رویاپردازی الکی مثل زمانی که دهه 60 ای ها وارد شرکت های هرمی می شدند بلکه بیشتر جهت سرگرمی بازی می‌کنند.

شروع و اتمام همستر کامبت

داستان همستر تلگرام هم از یک بازی شروع شده و خیلی زود تبلیغ آن در ایسنتاگرام زیاد شده و ملت یکی یکی به تلگرام می ایند تا بازی کنند.

در همستر کامبت در دنیای بازی‌های کریپتویی تلگرامی  کاربران می‌توانند فقط با ضربه‌زدن روی نمایشگر دستگاه خود، سکه‌ی مجازی کسب کنند.

مشخص نیست دقیقا کی ارز آن قابل فروش باشد و اصلا سرکاری هست یا نیست ولی هرچه هست فعلا یک سرگرمی شده.

احتمالا پایان یا تغییر شکل این بازی با ایردراپ و لیست شدن همستر کوین در اواسط تابستان 1403 باشد.

باید منتظر ماند و دید که آیا درآمدزایی این نرم افزار واقعی است یا نه! و آیا ممکن است با کلیک بر روی لینک همستر، حسابتان خالی شود یا نه.

یکی از مسئولین در پاسخ به پیگیری‌های متعدد خبرنگار یکی از سایت های خبری کشور تنها به گفتن این جمله بسنده کرد:

« تا این لحظه تنها نکته قطعی و گفتنی درباره این نرم افزار این است که وقت افراد را تلف می‌کند اینکه آیا ممکن است اطلاعات یاحسابهای کاربران مورد دستبرد قرار گیرد و یا اینکه اصلا این نرم افزار قابلیت درآمدزایی دارد یا نه را بعدها می توان درباره آن با قطعیت سخن گفت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *