معرفی امداد خودرو

خراب شدن ماشین در شرایطی که به تعمیرکار مجرب دسترسی ندارد شاید بزرگترین کابوس هر راننده ای باشد. در این شرایط بهترین کار کمک گرفتن از امداد خودرو و انتقال خودرو با یدک کش به تعمیرگاه است. اما موضوع به همین سادگی نیست.

بکسل خودرو در ترافیک شهری در صورتی که تخصص لازم را نداشته باشید ممکن است به فاجعه ختم شود. در جاده های برون شهری نیز پیدا کردن خودرویی که حاضر به بکسل خودرو ما باشد کاری غیر ممکن است.

در این شرایط بهترین کار تماس با امداد خودرو و کمک گرفتن از متخصصین این امر است.

امداد خودور چیست؟

اگر در حال رانندگی در جاده هستید و با مشکلی مانند نقص فنی خودرو، پنچری لاستیک یا تصادف مواجه می‌شوید، می‌توانید از خدمات امداد خودرو و یدک کش استفاده کنید.

امداد خودرو شامل هر نوع خدماتی است که به منظور امداد رسانی به خودرو آسیب دیده ، خراب یا نیازمند توجه بیشتر توسط تکنسین های مجرب ارائه می‌شود.

این خدمات طیف وسیعی را از جمله عمل یدک کشی، حمل خودرو با خودروبر، حمل خودرو با کفی، خدمات مکانیک سیار، خدمات بنزین سیار و حتی خدمات باتری به باتری و رفع پنچری لاستیک خودرو را شامل می‌شود.

به‌طور کلی می‌توان گفت که اگر به هر دلیلی خودرو شما در جاده یا داخل شهر دچار مشکل شد میتوانید به کمک مجموعه های مجاز امداد خودور امیدوار باشید.

در چه زمانی از امداد خودرو استفاده کنم؟

حضور و فعالیت عده ای سود جو و فرصت طلب در بخش خدمات جاده ای باعث شده بسیاری از مردم نسبت به اینگونه خدمات بد بین باشند اما واقعیت این است که اتفاقا از اعتماد به مجموعه های مجاز امداد خودرو به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد چراکه با کمک تکنسین های امداد خودرو می‌توانید از تحمیل هزینه های مزاعف به خود جلوگیری کنید.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد در صورتی که به هر دلیل خودرو شما در جاده متوقف شد میتوانید روی کمک امداد خودرو های مجاز حساب کنید.

تمام شدن بنزین و عدم توانایی در تعویض لاستیک پنچر شده به دلیل به همراه نداشتن جک و آچار و … از مواردی است که ممکن است برای هر راننده ای پیش بیاید و اینجاست که امداد خودرو میتواند در هر نقطه ای از جاده های درون شهری و برون شهری به کمک شما بیاید.

برای هر صاحب خودرویی ممکن است اتفاق بیافتد که در شهری غریب یا محلی که به تعمیرکار معتمد دسترسی ندارد با خرابی ماشین مواجه شود. در این صورت میتوان از خدمات مکانیک سیار امداد خودرو استفاده کرد.

مکانیکان سیار امداد خودرو های مجاز اغلب به تعمیر تمام خورو های موجود در بازار آشنایی اولیه دارند و در صورت درخواست شما امکان اعزام متخصص ویژه برند خودرو نیز در امداد خودرو های مجاز وجود دارد.

مشخصات امداد خودرو مجاز

اطلاع رسانی شفاف

بدون شک افرادی که مجوز فعالیت دارند ترسی از افشای هویت ندارند و خودرو های یدک کش مجاز دارای بغل نویسی با مشخصات کامل است. اگر امدادخودرو برای تعمیر و یا یدک کشی در محل حضور می‌یابد باید دارای شماره تلفن مرکز مجاز زیر نظر اتحادیه بوده و پیگیری شکایت‌ها و انتقادها برای افراد ممکن باشد. علاوه بر آن ال ای دی بر روی سقف خودرو یدک کش باید وجود داشته باشد.

حضور در محل بعد از تماس

نکته مهم در این مواقع این است که باید بدانید هیچ کدام از امداد خودروهای مجاز و قانونی بدون تماس شما برای امدادرسانی پیش قدم نمی شوند و تنها بعد از ثبت درخواست شما و اعلام موقعیت است که خودروی امدادی در موقعیت شما حضور پیدا می کند.

معرفی امداد خودرو مجاز

امدادخودرو اصفهان

امداد خودرو اصفهان یکی از مجموعه هایی است که در استان اصفهان خدمات گسترده ای ارائه می‌دهد و در صورت نیاز در تمامی شهرها و جاده‌های استان اصفهان می‌توانید روی کمک این مجموعه حساب باز کنید.

امداد خودرو اصفهان با در اختیار داشتن مجرب ترین مکانیک ها امکان تعمیر در محل را برای شما در اقصی نقاط اصفهان فراهم آورده است.

در صورتی که به هر دلیل امکان تعمیر خودروی شما در محل وجود نداشته باشد می‌توانید با استفاده از یدک کش ها و خودروبر ها استاندارد این مجموعه ماشین خود را بدون هیچ گونه آسیبی به تعمیرگاه مورد اعتماد خود یا تعمیرگاه های طرف قرارداد مجموعه برسانید.

یک دیدگاه برای “معرفی امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *