فیلم فرماندار لنگرود

در این ویدیو رحیم حیدری، فرماندار لنگرود بعد از انجام کار اداری زن مراجعه کننده که به نظر می‌رسد از کارمندان فرمانداری است، دستش را برای لمس بدن او دراز می‌کند و از زن می‌خواهد نزدیکتر بیاید. در این ویدیو که توسط زن مراجعه کننده ضبط شده شنیده می‌شود که او جواب فرماندار را با شوخی می‌دهد. در ادامه ویدیو زمانی که زن از اتاق فرماندار خارج می‌شود، به نظر می‌رسد شوخی درباره استفاده از ماسک بین آن دو ادامه پیدا می‌کند.

دادستان هم به پرونده این فیلم غیر اخلاقی فرماندار لنگرود وارد شده و گفته است که دستور بررسی صحت و سقم موضوع توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی صادر و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده تا در صورت صحت برابر قانون مجازات اسلامی با مرتکبین بدون اغماض و با قاطعیت برخورد قانونی معمول گردد. جالب اینجاست که پس از انتشار ماجرای فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود هنوز فرماندار لنگرود در این باره توضیحاتی ارائه نداده است.

رسانه‌های محلی گیلان مدعی هستند که این زن قصد تخریب فرماندار را داشته و با فریب دادن او و با پیشنهاد بی شرمانه اقدام به برقراری رابطه جنسی با او کرده و سپس از این کار فیلم گرفته است که گویا علت این اقدام خصومت شخصی با وی بوده است

در پی انتشار فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود که توسط یک زن با گوشی موبایل ضبط شده بود باعث ایجاد سرو صدا و حواشی زیادی شد و در نهایت استاندار گیلان طی حکمی رحیم حیدری را از فرمانداری لنگرود عزل کرد، حیدری از مهر ماه ۱۳۹۹به عنوان فرماندار لنگرود منصوب شده بود. هادی جعفرزاده فهیم معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری لنگرود با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب شده است.

گفتنی است که سال قبل نیز فیلم رابطه جنسی از فرماندار بندر لنگه نیز منتشر شده بود همچنین شهردار صدرا نیز ویدیو از رابطه جنسی با یک زن در فضای مجازی منتشر شده بود

رحیم حیدری کیست؟

رحیم حیدری گلرودباری متولد ۱ خرداد سال ۱۳۴۴ روستای گلرودبار از توابع بخش مرکزی شهرستان لاهیجان فرماندار سابق لنگرود بود و پیش تر حیدری مدیرکل فعلی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های آستانه اشرفیه و سیاهکل را نیز در کارنامه کاری خود در طی چند سال گذشته داشت. حیدری قبل از سمت فرمانداری آستانه اشرفیه، کارمندی معمولی و البته بی حاشیه در دانشگاه گیلان بود ولی از ابتدا در حزب اعتدال و توسعه تشکیلات گیلان حضور داشت و عضو شورای مرکزی ان بود، بعدها پس از فعالیت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای دولت روحانی به فرمانداری سیاهکل در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ منصوب شد. حیدری نخستین تجربه مدیریتی خود را در سن پنجاه سالگی با سمت فرمانداری سیاهکل تجربه کرد و کارنامه خوبی را نیز از خود برجای گذاشت . وی همچنین کارشناس تحصیلات تکمیلی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان را در کارنامه کاری خود دارد.

لنگرود کجاست ؟

لَنگرود یکی از شهرهای استان گیلان است که در بخش مرکزی شهرستان لنگرود قرار گرفته و مرکز شهرستان لنگرود است. این شهر از غرب با لاهیجان و از شرق با رودسر هم‌جوار است.

نام لنگرود، برای نخستین بار در سال ۵۱۲ هـ.ق. در متون تاریخی ذکر شده‌است. در دوره صفویان، خصوصاً در دوره سلطنت شاه عباس اول، شهر لنگرود مرکز حوادث مهم ی بوده‌است. فرار احمد خان حاکم لاهیجان از لنگرود و دستگیری اعضای خانواده وی توسط کیا فریدون حاکم گیلان و تحویل آن‌ها به شاه عباس، از جمله رویدادهای مهم این دوره شهر است. نادر برای سرکوب تاتارهای شرق مازندران و توسعه تجارت و دستیابی به دریا، لنگرود را برای ایجاد پایگاه دریایی و کارخانه کشتیسازی انتخاب کرد و در توسعه آن کوشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *