loading...

مجله خبری آلما

افراد لجباز از اینکه خودشان را نادیده گرفته و روش جدیدی را امتحان کنند غالباً هراسان هستند در برخورد با این گونه افراد باید دقت داشت که لجبازی متقابل بدترین انتخاب ممکن است و باید با شیوه هایی که در ادامه ذکر می کنیم با دختر لجباز برخورد کرد با مجله خبری آلما همراه باشید؛ غالباً افراد نیز یا تصور می کنند شیوه درست انجام کارها را می دانند بنابراین بهترین برخورد در مقابل این افراد این است که اجازه دهیم ایده خود را مطرح کرده و احساس کنند که برای شخصیت آنها و ایده آنها احترام قائل شدیم قطعاً افراد نجبا…

دختر لجباز

افراد لجباز از اینکه خودشان را نادیده گرفته و روش جدیدی را امتحان کنند غالباً هراسان هستند در برخورد با این گونه افراد باید دقت داشت که لجبازی متقابل بدترین انتخاب ممکن است و باید با شیوه هایی که در ادامه ذکر می کنیم با دختر لجباز برخورد کرد با مجله خبری آلما همراه باشید؛

غالباً افراد نیز یا تصور می کنند شیوه درست انجام کارها را می دانند بنابراین بهترین برخورد در مقابل این افراد این است که اجازه دهیم ایده خود را مطرح کرده و احساس کنند که برای شخصیت آنها و ایده آنها احترام قائل شدیم قطعاً افراد نجبا با دیدن این احترام و تعریف و تمجید از حالت دفاعی خارج شده و همراهی بیشتری با شما نشان خواهند داد. دخترهای لجباز دوست دارم که نظرات آنها را تایید کنند و نشان دهند که نظرات خوبی را میشنوند بنابراین نباید فکر کنند ایده هایشان از دید شما ما احمقانه پوچ و توخالی است طوری رفتار کنید که احساس کنند با تمام وجود به آنها گوش می دهید. در مواجهه با دخترهای لجباز به هیچ عنوان نباید اشتباه آن را موکداً به زبان آورد چراکه باعث ایجاد حالت تدافعی در برابر خواهد داشت. همانطور که دیدید ابوعلی سینا نیز با همین ترفند های روانشناسی آن دختر لجباز را درمان کرد. 

خصوصیات دختر لجباز

یکی از بزرگترین خصوصیات دختر لجباز می تواند زیبایی او باشد که در واقع این امر برای دختران خیلی طبیعی است و از نمونه های بارز این خصوصیات می توان به خود رای بودنشان هم اشاره نمود، چرا که آن ها در هر صورتی حرف خودشان را می پذیرند که در واقع این نمونه از سری نکته های اصلی غرورشان می باشد. 

بعضی از دختر‌ها فقط به دلیل اینکه بر سر شما تلافی کنند لجوجانه رفتار می‌کنند. شاید شما در گذشته باعث درد یا ناراحتی برای آن‌ها شده‌اید و حالا آن‌ها می‌خواهند انتقامشان را بگیرند. لجبازی به آن‌ها اجازه می‌دهد تا احساس پنهان تنفر و خصومتشان را نسبت به شما نشان دهند. 

یادتان باشد که دختر لجباز هیچ وقت در مسائل گروهی دخیل نمی شود و کمتر در جمع حضور دارد. البته منظور اجتماعی نبودن آن ها نیست بلکه این نکته دقیقا بر می گردد به خود فلسفه خود رای بودنشان. اکثریت دختران مغرور، بیشتر وقت ها تنها هستند که البته خودشان اینطور می خواهند، دلیلش هم فعلا برملا نشده و کاشفان هم به دنبال همین راز هستند.

ابوعلی سینا و دختر لجباز

درزمان های قدیم یک دختر از روی اسب می افتد و باسنش (لگنش) از جایش در می‌رود.  پدر دختر هر حکیمی را به نزد دخترش می‌برد، دختر اجازه نمی‌دهد کسی دست به باسنش بزند هر چه به دختر میگویند حکیم بخاطر شغل و طبابتی که میکنند محرم بیمارانشان هستند اما دختر زیر بار نمی رود و نمی‌گذارد کسی دست به باسنش بزند. به ناچار دختر هر روز ضعیف تر و ناتوان‌تر میشود تا اینکه یک حکیم باهوش و حاذق سفارش میکند که به یک شرط من حاضرم بدون دست زدن به باسن دخترتان او را مداوا کنم پدر دختر با خوشحالی زیاد قبول میکند و به طبیب یا همان حکیم میگوید شرط شما چیست؟

حکیم میگوید برای این کار من احتیاج به یک گاو چاق و فربه دارم شرط من این هست که بعد از جا انداختن باسن دخترت گاو متعلق به خودم شود؟

پدر دختر با جان و دل قبول میکند و با کمک دوستان و آشنایانش چاقترین گاو آن منطقه را به قیمت گرانی می‌خرد و گاو را به خانه حکیم می‌برد.

حکیم به پدر دختر میگوید دو روز دیگر دخترتان را برای مداوا به خانه ام بیاورید. پدر دختر با خوشحالی برای رسیدن به روز موعود دقیقه شماری میکند... از آنطرف حکیم به شاگردانش دستور میدهد که تا دوروز هیچ آب و علفی را به گاو ندهند. 

شاگردان همه تعجب میکنند و میگویند گاو به این چاقی ظرف دو روز از تشنگی و گرسنگی خواهد مرد. حکیم تاکید میکند نباید حتی یک قطره آب به گاو داده شود. دو روز میگذرد گاو از شدت تشنگی و گرسنگی بسیار لاغر و نحیف میشود. 

خلاصه پدر دختر با تخت روان دخترش را به نزد حکیم می آورد حکیم به پدر دختر دستور میدهد دخترش را بر روی گاو سوار کند. همه متعجب میشوند، چاره ای نمی‌بینند باید حرف حکیم را اطاعت کنند بنابراین دختر را بر روی گاو سوار میکنند.

حکیم سپس دستور میدهد که پاهای دختر را از زیر شکم گاو با طناب به هم گره بزنند؟ همه دستورات مو به مو اجرا میشود، حال حکیم به شاگردانش دستور میدهد برای گاو کاه و علف بیاورند .گاو با حرص و ولع شروع می‌کند به خوردن علف ها، لحظه به لحظه شکم گاو بزرگ و بزرگ تر میشود، حکیم به شاگردانش دستور میدهد که برای گاو آب بیاورند؟ شاگردان برای گاو آب میریزند، گاو هر لحظه متورم و متورم میشود و پاهای دختر هر لحطه تنگ و کشیده تر میشود دختر از درد جیغ میکشد.

حکیم کمی نمک به آب اضاف میکند گاو با عطش بسیار آب می‌نوشد حالا شکم گاو به حالت اول برگشته که ناگهان صدای ترق جا افتادن باسن دختر شنیده میشود. جمعیت فریاد شادی سر می‌دهند دختر از درد غش میکند و بیهوش میشود. حکیم دستور میدهد پاهای دختر را باز کنند و او را بر روی تخت بخوابانند. یک هفته بعد دختر خانم مثل روز اول سوار بر اسب به تاخت مشغول اسب سواری میشود و گاو بزرگ متعلق به حکیم میشود.

آن حکیم ابوعلی سینا بوده است!

رمان دختران لجباز و پسران مغرور

خواندن رمان زیبای دختران لجباز و پسران مغرور خالی از لطف نیست و قطعا با مطالعه ی این رمان میتوانید اطلاعات جالب و جذابی در این خصوص به دست آورید. 

خلاصه:
سه دختر... سه پسر ... پسرانی از دنیای پر از تکبر و غرور ... و دختران، از دنیایی پر
از شیطنت و لجبازی، پسرها و دخترهای قصهی ما، عاشق میشن و تو این راه، دو
چیز مانع رسیدن اونها به هم میشه... لجبازی... غرور.

قسمتی از رمان:

وای وای! بازم دانشگاه، بازم درس، بازم خر زدن، ای خدا! به دادم برس، چرا من؟ آه ای خدا! این چه بلای آسمانی بود که سر من نازل شد؟! خب، بخوابم که فردا باید برم دنبال این خلا، که ببرمشون دانشگاه .

به سه نرسیده، بین زمین و آسمون خوابم برد. آه آه، این چه صدای مزخرفیه! فهمیدم؛ باز آلارم گوشی. گوشی رو از عسلی برداشتم؛ محکم کوبندم به دیوار و گل! خاموش شد و دوباره به خواب ناز فرو رفتم. جاهای خوب خوابم بود، که با جیغ قرمز مامی جان، سر جام سیخ شدم . شایدم جامو خیس کردم، احتمالش؛ بله زیاده جامو شلوارمو باهم خیس کردم.

مامی : تو نمی‌خوای بیدارشی سارا؟ اگه این ترم پاس نشی، از پنجره آویزونت می‌کنم. مثل آدم پا می‌شی، می‌ری دنبال دوستات؛ می‌ری دانشگاه.

مامانم برگشت و… چیزی رو که نباید می‌دید رو، دید. بله؛ گوشی شکسته. یه نگاه به من و یه نگاه به گوشی، یه نگاه به من، یه نگاه به گوشی و جیغ قرمز مامان جان.

مامی : مگه من تازه این گوشی رو برات نخریدم؛ گوشی بی گوشی.

در که محکم کوبیده شد. هر بار این درو، محکم نبند نرو، این چشمای ترو، نکن تو بدترو، خب از فاز آهنگ بریم بیرون.

نحوه جذب دختر لجباز - چگونه دختر لجباز را عاشق خود کنیم

خودتان را دوست داشته باشید

این نکته بسیار مهمی است. آیا شما واقعاً خودتان را دوست دارید؟ اگر خودتان فکر نمی‌کنید که عالی هستید پس چگونه می‌توانید بقیه افراد و دختران را متقاعد کنید که شما یک پسر عالی هستید؟ عاشق خودتان شوید و به خود احترام بگذارید تا دنیا هم شما را این گونه ببیند.

دوست داشتن خود کار دشواری نیست؛ همهٔ ما ویژگی‌هایی داریم که به خاطر آن‌ها قابل احترام و دوست داشتن هستیم. چند دقیقه‌ای وقت بگذارید و لیستی از ویژگی‌های مثبت خود تهیه کنید. لازم نیست ویژگی‌های خیلی زیاد یا بزرگی در این لیست نوشته شود. نسبت به خودتان سخت‌گیر نباشید، تمام ویژگی‌هایی که در خود دوست دارید را لیست کنید، مثلاً: “سعی می‌کنم در برخورد با آدم‌ها لبخند داشته باشم تا حس بهتری به آن‌ها بدهم.”

بگذارید که او ببیند که شما زندگی خود را دارید

خود را مشغول انجام فعالیت‌های مختلف کنید. از آنجا خارج شده و از دنیا لذت ببرید، آخر هفته‌ها به سفر بروید، باشگاه جدید بروید یا حتی کارهای جدید با دوستانتان انجام دهید. هر چه شما فعال‏تر شوید و زندگی مستقل خود را داشته باشید، جذابیت بیشتری نزد دختر مورد نظر خود پیدا می‌کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید

در هر وضعیتی، رها و راحت باشید. صحبت کنید، صدای قاطع و واضح داشته باشید و نظرات خود را بیان کنید. وی احتمالاً عادت کرده است که با اعتماد به نفس ترین فرد در جمع باشد. بایستید و نشان دهید که چقدر به خود اطمینان دارید.

این اعتماد به نفس می‌تواند در فرد مقابل احساس اعتماد ایجاد کند و توجه دخترها را به شما جلب کند.

ویژگی های مثبت خود را به او نشان دهید

اگر اولین برخورد شما گیرا و جذاب نبود اشکالی ندارد. فقط به وی ثابت کنید که ویژگی های مثبت زیادی دارید. به هر حال، تظاهر به چیزی که نیستید نکنید. شما نمی‌توانید همیشه در برابر او از ماسک استفاده کنید. فقط خودتان باشید؛ زیرا هر چیز دوست‌داشتنی در مورد شما خودش نمود پیدا می‌کند و نیازی نیست که دیگران را مجبور به دیدن آنها کنید.

خوش رویی یکی دیگر از آن موضوعات دوگانه بوده که علاوه بر رفتار با دختر مغرور، منجر به زیبا سازی شخصیت شما هم می شود. پس بیایید از همین لحظه خوش رویی خودتان را به همه ثابت کنید. البته این نکته هم فراموش نشود که بسیاری برای تقلب هم شده فقط جلوی آن دختر خوش رویی می کنند و در جاهای دیگر همان پسر بد عنق می شوند که خود این موضوع به داستان توازن اخلاقی بر می گردد.

سعی کنید همیشه لبخدتان را بر لب حفظ کنید چرا که همیشه در برخورد اول ذهن مانند دوربین عکاسی شروع به تصویر سازی از شما می کند. پس کاری نکنید که بعد از رفتن شما، تصویر بدی بر روی ذهن آن دختر داشته باشید. توازن اخلاقی یکی از آن نکات رفتار با دختر لجبازبوده که در مرحله اول حکم برتری شخصیت شما را دارد که اگر از این قابلیت برخوردار نیستید باید بگویم که آن دختر واقعا حق دارد که نسبت به شما آنطور مغرور باشد. پس بیایید از همین لحظه با خودتان کار کنید تا تعادل دقیقی را در محور اخلاق خود مشخص کنید.

به ظاهر خود توجه کنید ولی ظاهر فریب نباشید

ظاهر و قیافه، مهم‌ترین اولویت همه دختران نیست اما قطعاً اگر سالم باشید و تناسب اندام خود را حفظ کنید، ورزش کنید، خوب لباس بپوشید و از عطر استفاده کنید تاثیر خیلی بیشتری می توانید بر روی دختران دیگر داشته باشید.

این نکته یکی از آن معیار هایی بوده که برای رفتار با دختر لجبازباید رعایت کنیم که از همان ابتدا می بایست خود را اصلاح نمود تا دیگر بهانه ای برای آن دختر لجبازاز خود به جا نگذاشته باشید. برای مثال: طوری نباشید که جلوی آن دختر تیپ های فاخر بزنید اما وقتی که جاهای دیگر هستید با الویر توئیست فرقی نداشته باشید.

حتما با خودتان می گویید که چه ربطی داره   اما در کل اینطور نیست همه ی حرکاتی که از خود به اجرا می گذارید تاثیرات خاصی را به آن دختر انتقال می دهد و به او می فهمانید که چه طور آدمی هستید. البته اینطور هم نباشید که شلخته بازی در بیارید بلکه در اصل باید تیپ ساده ای را برای خود به رقم بزنید که هم زیبا سازی شما را جلوه دهد و هم اینکه یک دست بودن شخصیت خود را به طرف القا می کنید.

استراتژی برخورد ساده، برای خیلی ها در این موضوع بازخورد یا فید بک داشته است. چرا که شما نباید بگذارید که چون من عاشقش هستم پس باید بار ها و بار ها به سراغ او بروم. در حقیقت اگر بخوام شفاف بگویم، از ضایع بازی جلوی او اجتناب کنید اصلا زمان هایی که او را در جمع می بینید طوری وانمود نکنید که به اصطلاح هلاک او شده اید که در واقع با این کار او متوجه عطش شما نسبت به  خودش می شود، که اگر متوجه شود دیگر کارتان از کار گذشته است و سطح غرورش را هم بالا می برد.

در بیشتر مواقع باید عادی باشید، اصلا طوری رفتار نکنید که انگار عاشق او هستید. البته سوء تفاهم نشود  نه این که کلا حسابش نکنید و طاقچه بالا بزارید و اینجور حرفا…… منظور این است که باید در این شرایط متانت خود را حفظ کنید تا او متوجه وقار شما شود.

به دنبال رگ خواب بگردید

بله  می دانم که کار دشواری است اما همیشه خورشید پشت ابر باقی نمی ماند. شما با ملاقات های پی در پی متوجه ریز نکاتی از او می شوید، البته بماند که اگر خود آن دختر هم به شما علاقه داشته باشد کد های مخصوصی را برای شما بر ملا می کند اما در کل برای فهمیدن رگ خواب باید تفاوت های او را با سایر دختران قیاس کنید.

این یکی از آن کلید ها بوده که شما به راحتی می توانید رگ خواب او را شفاف سازی کنید. برای مثال شما می توانید از تمایالات و علاقه های او شروع کنید  باید ببینید که او بیشتر به چه چیز هایی واکنش نشان می دهد.

اعتماد او را جلب کنید

وقتی که او به کمک نیاز دارد، همراهش باشید. کسی باشید که در مواقع سختی می‌توان به او تکیه کرد. دختران، پسرانی که حامی آنها باشند را دوست دارند. اگر وی با شما احساس امنیت کند یا باور داشته باشد که می‌توانید با موقعیت‌های سخت روبرو شده و از وی مراقبت کنید، احساس بهتری به شما خواهد داشت. درست است که دختران مغرور در ظاهر تمایلی به کمک گرفتن از شما ندارند، اما همین که احساس کنند شما در کنارشان هستید و در صورت نیاز می‌توانند به شما تکیه کنند، برایشان جذاب است.

زمانی که توانسته اید تا حد کافی به دختر لجباز مورد علاقه تان نزدیک شوید حالا وقت آن رسیده است که دست به اصلاح غرورش بزنید. البته این نکته بیشتر هوش و خلاقیت شما را میطلبد اما بهترین شیوه برای این کار انتقاد کردن غیر مستقیم از او می باشد. به طوری که با رفتار هایتان به او بفهمانید که واقعا مغرور بودن در زمینه هایی کار درستی نیست.

فقط وقتی لب به انتقاد باز کنید که فکر می‌کنید ضرورت دارد. اگر در طرف مقابل‌ تان رفتار های زیادی وجود دارد که مورد انتقاد شماست، بهتر است هر دفعه‌ای که می‌خواهید از او انتقاد کنید، بیشتر از یک مورد را برای مطرح کردن انتخاب نکنید.

به صراحت و مستقیما شروع به انتقاد و سرزنش نکنید. سعی کنید با طرح سوالاتی هدف‌‌دار، شخص را وادار کنید تا مسیر بحث را به همان سمتی که شما می‌خواهید بکشاند و آن‌ وقت حرفتان را شروع کنید.

علاقه مندی های مشترک پیدا کنید

بگردید و ببینید چه علاقه مندی ها و تفریحات مشترکی بین شما وجود دارد. شما نباید همیشه بک جور لباس بپوشید یا یک گروه موسیقی مورد علاقه داشته باشید اما هر چه بیشتر با هم ارتباط داشته و همدل باشید وی در کنار شما احساس راحتی بیشتری می‌کند.

علاقه‌مندی‌های مشترک بین خود را بیابید. این موارد مشترک چیزهای زیادی را در برمی‌گیرد مثلاً باورهای سیاسی یا سرگرمی های مشترک. سعی کنید او را بیشتر بشناسید و هر چه این کار را انجام دهید چیزهای بیشتری می‌یابید که می‌توانید با هم به اشتراک بگذارید.

شنوندهای خوب و صادق باشید

به گفته های او گوش دهید و رغبت خود را به شنیدن داستان‌های او نشان دهید. یک شنونده خوب باشد و به وی نشان دهید که چقدر به او و احساساتش توجه دارید. این نیز یکی از راه‌هایی است که می‌توانید او را بهتر بشناسید و چهره واقعی پشت لبخند او را کشف کنید؛ شخصی که پشت آن چشم‌های مهربان است.

صادق باشید و سعی کنید خودتان باشید نه کسی که سعی می‌کند با او قرار ملاقات بگذارد. وی زمانی که شما خود واقعی‌تان را به او نشان دهید بیشتر به شما احترام می‌گذارد و احتمال این که او را به دست آورید افزایش می‌یابد.

اجازه دهید حس شوخطبعی شما قلب او را تسخیر کند

یک روش دیگر برای به دست آوردن قلب یک دختر این است که او را بخندانید، به او یادآوری کنید که دنیا ممکن است بی‌رحم باشد اما هنوز دلایلی برای خندیدن وجود دارد.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که توانایی شوخ‌طبعی بالایی برخوردارند، خیلی راحت‌تر می‌تواند توجه دختر لجباز را به خودتان جذب کنید و صمیمیت بیشتری بین خودتان ایجاد کنید؛ اما اگر خیلی در این کار مهارت ندارید، نگران نباشید، کارهایی است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، حس شوخ‌طبعی را در خود پرورش دهید

به او فضا دهید

همیشه به دختر، فضایی بدهید به خصوص زمانی که می‌خواهید به او اظهار عشق کنید. به او بی‌اختیار نزنید و از نگاه کردن خیره به او در هنگامی که با پسر دیگری صحبت می‌کند خودداری کنید. به او فرصت بدهید تا دلش برای شما تنگ شود و احساس کند که چقدر عدم حضور شما در کنار او کسل‌کننده است.

صبور باشید

جمله معروفی است که می‌گوید چیزهای خوب نصیب افراد صبور می‌شود. صبر به شما کمک می‌کند تا چیزهای خوب و افراد خوب را به دست آورید که واقعاً شایسته شما هستند. شما فقط کار خود را انجام دهید و صبر کنید تا کائنات به شما جواب مثبت دهند.

صبوری یکی از مهم ترین رکن ها در جهت طی کردن مسیر شما در رفتار با دختر لجباز می باشد و اگر فاقد آن باشید پس از همین لحظه خودتان را بازنده خطاب کنید، چرا که برای عاشق کردن و جذب دختر مورد علاقه خود که از قضا مغرور هم می باشد باید بسیار شکیبا بود.

دختر لجباز همیشه در این تلاش بوده که امتحان های بزرگی را برای پسران به اجرا بگذارند که این موضوع فقط به صبر و بردباری شما بستگی دارد. اصلا هم کار دشواری نیست اتفاقا هر چقدر هم که بیشتر بگذرد شما متوجه رگ خواب او نیز می شوید.

برای شروع رابطه قدم بردارید

دختران قوی تحت کنترل و قدردان مرد مسئولیت‌پذیر هستند. جلو بروید و با او صحبت کنید، اجازه دهید او به رغبت شما پی ببرد. ممکن است در ابتدا نسبت به شما گارد بگیرد اما به احتمال زیاد تحت تأثیر شما قرار خواهد گرفت.

به او هدیه بدهید

باید هدیه شما به قدری کوچک و ناچیز باشد که او احساس هدیه گرفتن نداشته باشد. شما می‌توانید یک خودکار یا یک نمونه یا یک چیز کوچکی که او دوست دارد به او بدهید. هر موقع وی این هدیه را می‌بیند، به یاد شما می‌افتد زیرا شما هنوز به او نگفته‌اید که دوستش دارید. این کار او را نسبت به قصد و نیت شما شگفت‌زده می‌کند و او نیز به تدریج و حتی بدون این که خودش بفهمد نسبت به شما متمایل می‌شود.

جواب رد او را بپذیرید و قبول کنید که نه، نه است

به او به عنوان یک زن احترام بگذارید و علائم را بپذیرید. جواب رد گاهی اوقات برای این که شما به مسیر درست بروید لازم و ضروری است. در حقیقت این جواب به شما یادآوری می‌کند که باید رشد کنید و به هر آنچه لیاقتش را دارید و می‌خواهید دست یابید . به جواب منفی او احترام بگذارید و بدانید که الان زمانی است که شما باید بروید.

خطرات ازدواج با دختر لجباز

لجبازی قاتل زندگی مشترک شما و درد مزمن در روابط زناشویی است. لجبازی یک خصوصیت اکتسابی است که اگرچه خیلی ها مبتلای آن هستند اما بسیار خطرناک است و می تواند زندگی مشترک را ریشه کن کند

لجبازی دخترانه یکی از رفتارهای ناسازگارانه است؛ یعنی پافشاری روی نظرات و عقیده‌های خود و مخالفت با نظرات و عقیده‌های دیگران که این مخالفت گاهی آگاهانه و گاهی ناآگاهانه است. اصولا لجبازی یک نوع رفتار و واکنش نامطلوب است که به صورت‌های مختلف خود را نشان می‌دهد از جمله آسیب رساندن به دیگران، ناسزا گفتن، گریه کردن و فریاد کشیدن، شکستن وسایل، آسیب‌رساندن به خود و دیگران.

روحیات پدران و مادران در فرزندان اثر می‌گذارد. اگر در خانواده نامزدتان بقیه بچه ها هم لجباز هستند یا پدر و مادری لجباز وجود دارد، باید خیلی محتاط باشید. . یکی از آثار منفی لجبازی ، اختلاف زوجین می باشد که سلامت روان اعضای خانواده را تهدید می‌کند. دختر لجوج قدرت تصمیم‌گیری و استقلال فکری مناسبی ندارد و نمی‌خواهد خواسته‌های غیرمنطقی خود را کنار بگذارد. دختر‌های لجباز به نظر دیگران احترام نمی‌گذارند و تنها خواسته خود را می‌بینند و نمی‌توانند با لجبازی راه‌حل‌های مناسبی برای مسائل پیدا کنند و توجیه منطقی را نمی‌پذیرند.

دختر لجباز به بلوغ روانی نرسیده و توانایی کنترل عواطف و هیجانات خود را ندارد. در زندگی چنین دختری تدبیر و فداکاری و درک متقابل جایی ندارد. او به گذشته می چسبد و انتقام جو است. لجبازی همه زندگی یک فرد را زیر و رو می کند و می تواند همان طور که درباره دیگران اتفاق می افتد، در رفتار با عزیزترین فرد زندگی یک آدم لجباز که شما باشید هم رخ دهد. دخترهای لجباز حتی با خودشان هم لج می کنند و مصلحت و منطق و صلاح زندگی شان را قربانی لجبازی با خود یا اطرافیان می کنند. بنابر این اگر نامزد یا شخص مورد نظرتان برای ازدواج شخصی لجباز است با خطرات ازدواج با دختر لجباز آشنا باشید و در این خصوص به هیچ عنوان احساسی برخورد نکنید.

برچسب ها دختر ,
احمد بازدید : 26 جمعه 28 مرداد 1390 زمان : 0:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
این نظر توسط صادقی در تاریخ یک هفته پیش و 16:06 دقیقه ارسال شده است

سلام دختر 6 سالم خیلی لجبازی میکنه چیکارش کنم

این نظر توسط سهراب در تاریخ یک هفته پیش و 9:06 دقیقه ارسال شده است

اصلا روایت داریم دختر باس لجباز و یکدنده باشه

این نظر توسط سمیه در تاریخ یک هفته پیش و 9:00 دقیقه ارسال شده است

اهنگ دختر لجباز لعنتی را از کجا دانلود کنم


تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
جدیدترین اخبار روز را در مجله خبری آلما دنبال کنید. وبسایتی با محوریت موضوعات فناوری و مطالب ترند در شبکه های اجتماعی
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی